Work and Travel USA

Work and Travel USA

Program určený študentom vysokých a vyšších odborných škôl. Získajte pracovné víza na 4 mesiace a spoznajte život v USA!

REGISTRÁCIA PRE LETO 2013v plnom prúde!

REGISTRACE NA 2013 zahájena!!!

NOVINKA WAT ​​PRE študentov posledných ročníkov!

Ste v poslednom ročníku ? Máme špeciálnu ponuku letných pracovných pozícií v USA práve pre Vás - nástup až v júli, práce do októbra takže môžete svoje posledné leto stráviť v USA! Viac info na usa@wws.sk

Prihláste sa včas a získajte viac!

Pokiaľ sa rozhodnete a prihlásite sa včas, môžete získať pozíciu v obľúbenej a exkluzívne lokalite na Long Islande. Budete pracovať v jednej z najvyhľadávanejších a najdrahších turistických oblastí v USA. Práce ktoré ponúkame sú jedny z najlepšie platených v rámci programu Work and Travel. Bežný plat sa napríklad v parkoch pohybuje okolo 6-7 USD / hod, my ponúkame práce od 9 USD / hod a viac. To je rozdiel minimálne 800 USD za leto pri 40 hodinách týždenne a 10 týždňoch pobytu. S nami môžete získať viac!

Podpora priamo v USA

Na začiatku leta bude v USA jeden z našich slovenských spolupracovníkov, ktorý vám pomôže v prípade potreby prekonať počiatočné ťažkosti. Počas celého leta sa potom môžete obracať na naše amerických partnerov, ktorí Vám budú k dispozícii nielen na telefóne, ale aj osobne.

Lacné letenky

Letenky zabezpečujeme individuálne. To znamená, že každému zvlášť venujeme potrebnú starostlivosť tak, aby sme našli tú najvýhodnejšiu letenku.

Skupiny nie sú problém

Ak je Vás viac, nie je pre nás problém Vás umiestniť spoločne. Umiestnime aj veľké skupiny.

Ďalšie informácie

Ak Vás čokoľvek zaujímalo a chceli by ste sa dozvedieť viac, využite formuláre pre rýchly dotaz alebo napíšte email priamo na usa@wws.sk.

Užite si s nami super leto!